Çelik Yapı ve Konstrüksiyon
+90 (533) 463 8686
+90 (539) 461 1878

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Tam çelik yapı Ülkemizde katma değer yaratarak uluslararası platformlarda insanımıza hizmet kapsamı içinde üstünlükler sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek fiyat ve projeleriniz hakkında çözüm bulabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Tam çelik yapı 39 yıllık birikimi ve tecrübesi ile bilgili ve güvenilir mühendislik hizmeti sunmak, gelişmiş teknolojileri göstermek ve kullanmak çevreye insanımıza duyarlı projeler üreterek, çağdaş yönetim sistemi benimseyerek güler yüzlü çalışanlara sahip olmaktır.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Dünyamızda ihtiyaç duyulan yaşam ve çalışma alanlarında farklı yapılara ihtiyaç duyulmuştur,

Bunun için farklı çözümlerinde bir arada bulunması tercih edilmiştir. Yalnız bir avm,bir konut projesi,bir sanayi tesisi, spor tesisi ,çelik köprüler,asansör kuleleri gibi çeşitli ihtiyaçları bir arada bulunduran çok amaçlı kompleksler tasarlanmaktadır.Bu gün bile sanayi tesisi içerisinde yaşam alanları,sosyal alanlar ve reaksiyon alanları inşa edilmiştir.Bu istekler ve eğilimler yapı üretiminde farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için çeşitli iş kolundaki bilgili ve uzmanların geliştirdikleri projelere yapısal çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır.Tam çelik yapı kendi çatısı altında ve departmanlarda farklı iş kollarını bir araya getirerek,entegre tesisler kurmayı vazife bilip faaliyetlerini sürdürmektedir.

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

Tam çelik yapı alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu ile proje bazlı çözüm ortakları ve akademik kuruluşlarla yaptığı iş birliği sayesinde inşaat çelik sektöründe bütünleşen, yenilikçi ve istişareci bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapılar hafif çelik ve ağır çelik olarak ikiye ayrılmaktadır. Fabrika, atölye, depo, serbest form yapılar, avm, marketler, çok katlı konut, soğuk hava depoları, havaalanı, stadyum, halı sahalar, ahırlar, besi çiftlikleri, kümesler, seralar, köprüler gibi tesisler. Tam çelik yapı bünyesinde ki diğer kuruluşların yanı sıra, Proje bazlı ortaklıkları ,iş birlikteleri kurarak anahtar teslimi projelendirme ve inşaat taahhüt hizmetleri vermektedir.

Tam çelik tapı yönetim kadrolarının projelere aktif katılım sağlayarak görev yapması ve şantiyede görev yapan, yetenekli,eğitimli ve dinamik kadroları en önemli gücümüz ve gurur kaynağımız olmaktadır.

Tam çelik yapı ileriki zamanda gerek yurt içinde gerekse yurt dışında daha büyük projeler üslenerek büyüme ve gelişme hedeflemektedir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tam çelik yapı hizmet sürecinde kalite sürekliliğine devamlılığa 2007 yılında başlatılan

İSO 9001 kalite sistemi çalışmalarıyla teminat altına alınmıştır.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller tamcelikyapi.comsitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2018 - Sayaç : 64132